Chat Siteleri

chat-siteleri

Chat, Flört, Eşleşme, Arkadaşlık Hepsi Burada Bir Arada!

Chat siteleri kullanıcıların çeşitli sohbet program ve uygulamaları ile yeni arkadaşlıklar kurma, arkadaş arama, arkadaşları ile görüşme, hoş ve eğlenceli zaman geçirme, sohbet ve chat yapabilmek için birden fazla sohbet kanalının birbiri ile bağlanarak aynı anda alternatif sohbet seçenekleri sunması olarak tanımlanabilir. Sohbet, kişilerin aralarında iletişim kurarak karşılıklı, teknolojik cihazlar, biraz daha geriye gidicek olursak, mektup, telgraf vs. ile eğlenceli ve hoş vakit geçirmesi olarak kısaca açıklanmaktadır.

İnternet üzerinde sohbet ise irc network ağı üzerinde kurulmuş chat siteleri veya sohbet odaları kanallarına farklı erişim seçenekleri ile bağlantı kurularak çevrim içi kullanıcılar ile genelde ve özel odalarda yazılı sohbet etmek demektir. Chat sitelerine alternatif olarak sesli, görüntülü, kameralı sohbet etme seçenekleride sunan farklı yazılımlara sahip internette online hizmet sunan chat siteleride bulunmaktadır.

Chat Gülü Chat Sohbet Siteleri

Yeni arkadaşlık ve dostluklar kurmanıza, can sıkıntısı ve boş vakitlerinizi değerlendirebileceğiniz aynı zamanda eğlenceli ve hoş vakit geçirebileceginiz chat siteleri üzerinde yazılı sohbet ederken farklı deneyimler kazanabilir, güncel konular yada sohbet edilen konular hakkında paylaşımda bulunabilir, sohbet ortamına katılarak duygu düşünce ve fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

Yazılı sohbet yöntemi ile irc network ağı üzerine kurulu chat odaları erişimi web üzerinden eschat ve flash sohbet yazılımı yada programı olmadan (Javasız sohbet) mobil cihazlara uyumlu hale getirilmiştir. Mobil erişim seçenekleri sunan mobil sohbet programı ve mirc sohbet programı kullanılarak chat odalarına erişimi sağlanması ve irc network üzerindeki chat odalarında genel ve özel odalarda sohbet etme seçeneleri ile internet üzerinde sohbet ve chat yapabilirsiniz.

Ayrıca kullanıcıların eğlenceli ve hoş vakit geçirmeleri için yazılı sohbet dışında, oluşturulan oyun odaları ile bilgi tazeleme yeni kelimeler ve cevaplar öğrenme, beğin jimlastiği yapma, radyo odaları sayesinde beğendiğiniz şarkıcı ve sanatçıların en son ve dinlemeyi sevdiğiniz parçalarını istek yapabilir, arkadaşlarınıza armağan ederek dinleyebilirsiniz.

Samuray
makale yazarıMakale Yazarı :
like386 okundu
kategoriKategori : Genel
yorumyorum yok
linkLink : Chat Siteleri
tag
Etiketler
Benzer Yazılar
yorumlar


Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?