Sıkca Sorulan Sorular

sikca-sorulan-sorular

Chat gülü sohbet odaları kullanıcılarının bazı karşılaştığı sorunları anlatmaya çalıştığımız bu sayfada bazı örnekler vermeye çalıştık. Sistem içinde nick sorunları için #Help kanalını kullana bilirsiniz. Xline, ban ve kanal sorunları içinde #OperHelp kanalını kullana bilirsiniz.

Sohbet operatörlerinin genellikle karşılaştığı sıkça sorulan sorular hakkında belirli başlıklar altında toplamaya çalıştık. Bu tarz problemleri yaşamak adına bilgi sahibi olabilirsiniz. Kafanıza takılan sohbet ortamı hakkında her konuda bizim ile iletişime geçmeyi unutmayın.

Sorulan Bazı Soru Ve Cevaplar

18 yaşından küçüğüm sohbete katıla bilirmiyim?
Hayır katılamazsınız. Sohbet odaları 18 yaşını doldurmuş olan reşit bireyler içindir.

Sohbet odaları için üyelik şart mı?
Sohbet odalarımıza katılım sağlamanız için profil oluşturmanıza veya üyelik yapmanıza kesinlikle gerek yoktur. Dilerseniz bağlantı kurduğunuz esnada seçtiğiniz rumuzu şifreleyebilirsiniz. /nickserv register şifre e-mail adresidir.

Sohbet Kuralları Nelerdir?
Sohbet sitemiz aracılığı ile bağlantı kurduğunuz süreç itibariyle bazı kuralları göz önünde bulundurmanız gerekmektedir. Bu kurallar sohbet kanalları içerisinde güvenli ve seviyeli ortamı korumak adına konulmuş kurallardır.

Sunucudan atıldım yazıyor, ne yapmam lazım?
Herhangi bir kural ihlali durumunda yöneticiler veya korumalar tarafından sunucudan uzaklaştırılmış olabilirsiniz. Bu problemi gidermek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Yaptığımız kontroller sonucunda bir problem söz konusu değilse eğer, sohbete girişiniz tekrar açılacaktır. Bununla birlikte eğer uzaklaştırılma sebebiniz haklı bir sebebe dayanıyorsa süresinin dolmasını beklemelisiniz.