Sohbet Odaları

Türkiye'nin en güvenli chat odaları farkını sizlerde şimdi keşfedin. Webten ve mobilden canlı olarak özgürce sohbet odalarında muhabbet edin. Kaliteli olarak sohbet yaparak yeni arkadaşlar bula bileceğiniz chat gülü sohbet sayfası adresini sizde keşfedin.

Kadınlarla Sohbet

Mantık ve sevgi birleşti peki dengini bulmak! Bugün ilgini çeken birilerini bul. Yeni deneyimlere açık ol. Burada aynı şeyleri isteyen kadınları bulacaksın. Seninle aynı tercih ve arzuları paylaşan, tam anlamıyla uygun bir partneri bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı.

Erkeklerle Sohbet

Yeni arkadaşlar, sıcak sohbet, gerçek elit aşklar. Bekar erkekler burada ya sen? Ruh eşinizi bulabileceğiniz, flört edebileceğiniz erkekler ile en hızlı şekilde arkadaş olabilir veya her açıdan mükemmel, uzun soluklu bir ilişkiye sizde yelken açabilirsiniz.

Arkadaşlık Siteleri

Yeni tertemiz interaktif arkadaşlık siteniz! Nezih bir ortam, yalan dolu sahte üyelikler yok, sadece gerçek canlı üyeler bulunmakta. Hemen üye olarak üye profilinizi düzenleye bilirsiniz. Resiminizi ekleye bilir, diğer üyelerin profillerini inceleye bilirsiniz.

Sohbet Odaları Muhabbet Siteleri

Üye olmadan sohbet odaları'na giriş yap, kendine yeni ilişki yolu belirle ve dürüstce sohbet'e katıl.

mIRC İndir

ChatGulu.Com sohbet odalarına ait mirc download ve mirc indirme resmi link indirme platformu sayfasındasınız. mIRC tarihi bakımından neredeyse yıllanmış bir süreç geçirmiştir. Tahmini olarak 25 yıllık bir süreçtir sohbet odaları internet kullanıcıları mIRC sistemini kullanmakta ve bu sistem üzerinden sohbet etmektedir. Zamanla düz mIRC olarak tasarlanan ve sonra üzerinde bir çok addon ve dosya değişikliğine gidilerek her sunucunun kendine ait mIRC Script tasarımını kullanan mIRC kullanıcıları kullandığı sohbet programını benimsemektedirler.

mIRC Kurulumu

mIRC indirdikten sonra bağlantı kurabileceğiniz şeklini izah etmek gerekirse eğer, kurulumunu yaptıktan sonra masaüstüne inen mIRC simgesine tıklayıp karşınıza gelen menüye örnektir "/Server IRC.ChatGulu.Com" yazdıktan sonra bu sitenin mIRC üzerinden sohbet ağına bağlantı kurmuş olursunuz. İnternet relay chat olarak bildiğimiz ingilizce açılımı ise paylaşımlı sohbet ağı olarak türkçe anlam taşıyan bu sistemi tasarlayıp dizayn eden Khaled Mardam beydir. İnternet ağı bulunan her bilgisayar ile bu programı kullanmanız mümkündür. IRC/d network chat ağına bağlandıktan sonra özel veya global kanallar listesini görebilmeniz için ise /list yazmanız gerekmektedir. Bu sistemin hiyerarşi veya silsile sıralaması kullanıcı (user), odalar (#kanallar), yöneticiler (ircop, adminler) olarak tanımlanmaktadır. mIRC yazılımını kullanan ilk sunucuların başında Dalnet, Superonline, TTnet gibi büyük chat portalları gelmektedir. Bununla birlikte sadece sohbet ağı olarak değil, eggdrop, tcl, oyun ve radyo botlarıda bu sisteme entegre edilmiş bir şekilde kullanılmaktadır. Yani aslında sohbet ağının atası mIRC programıdır denilebilir.

Türkce mIRC Sohbet Programı

Güvenilir tüm virüs programlarının onayını almış, gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz mIRC Script yazılım programımızı sizlere sunuyoruz. mIRC özellikle gelinen teknolojik ilerleme ile birlikte yalnızca bilgisayarlarda kullanılmakla kalmadı aynı zamanda akıllı cihazlara mobil mirc özelliği etnegre edilerek kullanımı kolay ve her cihazı destekleyici hale geldi. Akıllı cihazlarınızla uygulama indirdiğiniz sistem üzerinden mIRC yazdığınız zaman cep telefonunuzun desteklediği uygulamaların ekrana geldiğini rahatlıkla görebilirsiniz.

YASAL UYARI

ChatGulu.Com sohbet sitemiz 18 yaşını doldurmuş reşit olan bireylerin kullana bileceği bir sohbet ve arkadaşlık portalıdır. Lütfen 18 yaşından küçükseniz sitemize girmeyiniz. Chat gülü sohbet odalarına katılan her kullanıcı 18 yaş üstü olarak kabul edilir. Tüm sorumluluk kullanıcıya aittir ve sitemiz her hangi bir şekilde sorumlu tutulamaz. Chatgulu.com sohbet sitemiz insanların gündelik hayatlarında yalnız ve sıkıcı geçirdikleri vakitleri eğlenceli hale getirmek için kurulmuştur.